1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

1 ayda 10 kilo verdiren diyet evet imkansız gibi gözükse de çok da zor değil.Yazın gelmesiyle beraber bir çok kişi hızlı kilo vermenin yollarını araştırıyor.Sizlere 1 ayda 10 kilo  verdiren diyet listesini uzun araştırmalar sonucu farklı makaleleri inceleyerek topladık. Buyurun sizler için hazırladığımız diyet listesi.

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

 

Kahvaltı: 1 bardak yeşil çay,domates,salatalık,maydanoz,zeytin 5 adet ve 1 dilim kepek ekmeği
Öğle: Balık ya da tavuk bol yeşillikli bir salata,1 dilim kepek ekmeği,1 adet elma
Akşam: Kırmızı et ya da tavuk göğsü 1 porsiyon olacak şekilde,1 kase yoğurt ve yine bol yeşillikli salata ,yatmadan hemen önce yeşil çay içerseniz ödem atmanıza yardımcı olacaktır.

Diyet listesini 1 ay boyunca bu şekilde kullanıyorsunuz öğünlerde ufak değişiklikler tabi ki yapabiliyorsunuz . Sebze yemekleri de tüketebiliyorsunuz önerdiklerimizin dışında.

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesini Kimler Yapamaz ?

Şeker ve diyabet hastalarının kullanmasını önermiyoruz
Herhangi bir sağlık sorunu bulunan uygulayamaz

Tüm Bunların Yanında Hızlı Kilo vermenizi Hızlandıracak İpuçları

1 ayda 10 kilo verme

1- Düzenli Uyuyun
Uykunun zayıflamada etkisi çok büyüktür insan düzenli uyku uyunmadığında obez olma riski yüksektir.Bunun dışında  düzensiz uyku enerjinizin düşük olmasına bunun sonucunda  yemek yemeye eğiliminiz artar.

2-Şekeri tamamen hayatınızdan çıkarın.
Şekerden vazgeçmek çok kolay olmasa da yavaş yavaş hayatınızdan çıkarın. Şeker kilo ve yağ sorunlarının en başında yer almaktadır.Bunun yanında kola gibi asitli yiyecekler kesinlikle kilo vermek istiyorsanız hayatınızda bulunmamalı. Çok düşkünseniz şekersiz olarak üretilen içecekleri tüketebilirsiniz.

3-Bol su tüketin
Su tüketmek metabolizmanızın çalışmasını ve ödem atmanıza yardımcı olur. Günlük olarak minumum 2-3 litre su tüketmeniz kilo vermede oldukça önemli bir role sahiptir.

4-Aç Kalmayın
Aç kalmak ve açlık hissi vücudunuzun ve beyninizin sürekli kilo odaklanması demektir. Bu nedenle sürekli olarak ufak porsiyonlar ve fındık,badem ve kuru üzüm gibi gıdalarla bedeninizi yanıltın ve kiloyu aklınızdan tamamen çıkartın.
5- Bol Protein Tüketin
Proteinler vücudunuzu ayakta tutan ana besinlerdir. Sizlere tokluk hissi veren ana maddedir. Bu neden lif ve protein oranı yüksek besinler tüketerek vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri karşılayabilirsiniz.

12 Beğen