3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

YAZIN GELMESİYLE BERABER KİLOLARA ELDEVA

3 Kilo Verdiren Diyet Listesi Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber kış ve bahar aylarının ağırlıklarını üzerimizden atmaya başladık. Mevsim normallerinde seyreden hava sıcaklıkları fazla kiloların belirginleştiği kıyafetlerin gün yüzüne çıkmasına neden oldu. Fazlalıklarını örmeye çalışmak yerine onlardan tamamen kurtulmak isteyenler ise; diyet programlarını araştırmaya başladı. Pazartesi günleri başlanan ve Salı gününe kadar ancak sürebilen diyetlere inan hızlı bir şekilde kilo verebileceğiniz diyet listesinin sırrını sizinle paylaşacağız.

Uzun süreli diyet yapabilme alışkanlığı olmayan ve iradelerini zorlamak istemeyenler için karşınızda kısa zamanda kilo vermeniz için sizlere şok diyet programını açıklıyoruz. Kalori alımını kısıtlayarak kilo verdirmeyi amaçlayan bu diyet sayesinde 1 hafta içerisinde 5 kilo verebilirsiniz.

3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Yapacağınız diyette en önemli nokta öğün atlamamak ve bol miktarda su tüketmektir. Bu nedenle güne 2 bardak su içerek başlamanızı tavsiye ederiz. Gün içerisinde en az 2.5 litre su içmeniz ve düzenli olarak spor yapmanız gereklidir.

  • Kahvaltı: 30 gram yağsız beyaz peynir, 1 fincan çay (şekersiz), mevsim salata (yağsız yalnızca sirkeli) ve 1 dilim kepek ekmeği
  • Ara öğün: 1 orta boy yeşil elma ve yarım kase yarım yağlı yoğurt
  • Öğle: 1 kase sebze çorbası, yarım porsiyon balık, mevsim salata (yağsız yalnızca sirkeli) , yeşil elma ya da greyfurt
  • Ara öğün: Diyet kraker
  • Akşam: 1 kase sebze çorbası, mevsim salatası (yağsız yalnızca sirkeli), meyve
  • Uyumadan önce: 200 gram yağsız yoğurt ya da yağsız süt

 

7 Beğen