Herbalife Diyet Listesi

Herbalife Diyet Listesi

Herbalife Diyet Listesi

Ülkemizde ve yurt dışında oldukça popüler olan herbalife sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlamaktadır.Sizlere herbalife diyet listesi ile programında neler yenmeli nelere dikkat edilmeli konuları sizler için derledim.

Herbalife Diyet Listesi

Herbelife diyet listesinin gerçekten etkili sonuçlarını almak istiyorsunuz listeyi en az 2-3 ay uygulamanız gerekli uzun ve sabırlı bir süreç fakat sonuçlarına bir o kadar değiyor emin olabilirsiniz.Herbalife diyet listesinin amacı sizin uyguladığınız diğer diyetler sizleri aç bırakırken burada vücudunuz ihtiyaç duyduğu vitamin,mineral,protein gibi bir çok besinleri karşılayarak sizleri tokluk hissi yaratmasıdır.

Su tüketimi ve proteim alımı herbalife diyetinde oldukça önemli bir rol almaktadır.

Herbalife Diyet Listesi (DETAYLI)

Öğünlerinizin yerini tutan shake diye adlandırılan besinlerinizi 2 öğün olarak tüketip kalan 1 öğünde  yemek yiyerek kilo vermenize başlayabiliyorsunuz. Shake içerisinde protein ile vücudunuzun tüm ihtiyacını karşılamaktadır. İçerisine meyveler ilave ederek kendiniz farklı tatlar ilave edebilirsiniz.

Shake içeriğinine gelecek olursak B,C,Demir,Mineral,Kalsiyum içermektedir.Sağlığınız yönünden bunların hiç bir sakıncası yoktur. Eğer kilo vermek istiyorsanız sadece yukarıda yazdığımız gibi sadece 2 öğün shake ve 1 öğün yemek yiyerek kilo vermenizi sağlayabilirsiniz.

Herbalife uygulanışı

Aklınıza gelen ilk soru peki herbalife shake bıraktığımda ne olacak hayatım sonuna kadar bunu mu kullanıcam diyebilirsiniz. Bunun için herbalife sizlere kilo kontrol program sanıyor peki bu neler içeriyor.Günde sadece 1 öğün shake tüketerek kilo kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Yani bıraktığınızda verdiğiniz kiloları tekrar alma gibi bir durum olmuyor.

NELERE DİKKAT ETMEK GEREKLİ !

√ Shake su ile aktif olduğu için su içmenizde oldukça önemli bir role sahip.Yani shake kullanırken günde en az 2 litre su tüketmeniz gerekiyor.Her shake bittikten sonra ise 2 bardak su tüketmeniz gerekiyor yine aynı şekilde.

√ Bu sayede direk olarak tokluk hissi kazanmış oluyorsunuz ve yeme isteğiniz anında kesiliyor. Shake ister su ister süt ile tüketebiliyorsunuz.

√Dikkat etmeniz bir diğer durum ise çayı mevcuttur çay tüketimi sizlerin tatlıya olan ihtiyacınızı karşılayacaktır bitki çayı gibi bir çaydır kullanmayı ihmal etmeyiniz.Bu tükettiğiniz çaylarda su yerine geçmektedir o şekilde bir hesaplama yapabilrsiniz.

√Bu dönemde kesinlikle tatlı tüketmemelisiniz. Canınız yine de çok isterse protein barlarınızdan tüketebilirsiniz.Fakat bunu tükettiğinizde bu barlar öğün yerine geçmektedir bunun dışında bir şey tüketemezsiniz.

Herbalife Thermo Complete
Herbalife Thermo Complete

YAĞ YAKICI TABLET

√ Bu tablet kilo kontrolü için üretilmiştir. Yağ yakımını sağlar ve enerji verir.

Herbalife Thermo Complete Ne İşe Yarar

√ Bölgesel zayıflamada oldukça etkilidir yağlarınızı yakar enerji verir. Tokluk hissi vermektedir.

√ Her zaman düzenli beslenemediğimizde thermo complete  vücudumuzun enerjinin düşmemesi ve tokluk hissi vermesine yardımcı olur.

 

Herbalife ile Kilo Verdiren Kolay Diyet

Sabah:
√ 2 kapak aloe vera bununla beraber 250 ml su içmeniz yeterli

√herbalife çay ve  250 ml su

√2 yemek kaşığı shake ve 250ml süt

Öğle:

√Sabah yediğimiz şekilde aynı öğeleri tüketiyoruz.

Akşam:

√ Akşam yemeğinde protein oranı yüksek besinler tüketilmelidir bunlar et yada fasulye olabilir.

√ Bol yeşillikli bir salata tuzu olabildiğince azaltın tabi ki.

√Kepek ekmeği tüketebilirsiniz.

Öğle aralarında mutlaka acıkacaksınızdır bu aralarda  bol su ve protein ağırlıklı çerezler tüketebilirsiniz ya da protein barınızı yiyebilirsiniz. Sizlerin protein ihtiyacınızı karşılayacaktır.Bunların yanında muz,portakal,elma,kiraz tüketebilirsiniz kolarisi oldukça düşüktür.

17 Beğen