Hızlı Kilo Vermek

Hızlı Kilo Vermek

Hızlı Kilo Vermek

Yazın gelmesiyle beraber bir çok kişi hızlı kilo vermek ve kısa zamanda kendilerini plajlara atma,fit gözükmek için arayış içindeler.Hızlı kilo vermek bir çok kişi tarafından sağlıksız olarak algılansa da 3 günlük detoks diyeti ile hızlı kilo vermek oldukça mümkün. Buyurun sizler için hazırladığımız 3 günlük yağ yakıcı detoks listemiz. Kilo vermek istiyorum diyorsanız mutlaka deneyin !

DETOKS LİSTEMİZ

1. GÜN

İlk olarak uyanır uyanmaz yapmamız gereken en önemli işlerden birisi limonlu su içmek olacak.Sabah,öğle ve akşam yemeğinde meyvelerden oluşan salatalar tüketmeniz gerekmektedir.İlk gün biraz sizler için zor olacaktır fakat vücudunuzun ihtiyaç duyduğu gerekli besinleri meyvelerden elde edeceksiniz.

Örnek Meyve Salatası ; 1 Yeşil elma 2 kivi ve 2 dilim ananas. Tüm bu meyveleri beraber salata şeklinde tüketebilirsiniz. Mevsime göre kendi meyve salatanızı yapabilirsiniz.

2. GÜN

Kahvaltıda 2 dilim kepek ekmeği ile beraber maydanoz,roka ve 2 adet ceviz tüketiyorsunuz.Ödem atmanız için ise bunların yanında 1 bardak yeşil çay tüketmeniz matabolizmanızın için oldukça önemli.

Öğle Yemeğinde İse 2 adet haşlanmış yumurta açlık durumunuza göre 3 adette olabilir . Yemek olarak 1 adet sebze yemeği 1 tabak olacak şekilde  ve 1 adet domates tüketmeniz yeterli.

Akşam yemeğimizde 1 adet kırmızı et yoksa beyaz ette tüketilebilir. Bol yeşillikli salata tüketiyorsunuz.Meyve olarak 1 adet elma  en az 1 litre su tüketiyorsunuz. 1 saat sonra ise 1 bardak yeşil çay.

3. GÜN

Yine 1. gün gibi meyve salatası tüketiyorsunuz ve öğle aralarında  1 fincan yeşil çay tüketiyorsunuz.

Öğle yemeğimizde Yağ yakıcı bir çorba tarifi iletiyorum sizlere ; 1 adet enginar, 3-4 parça brokoli, 1 adet pırasa, 1 yemek kaşığı haşlanmış bulgur, 1 yemek kaşığı haşlanmış nohut, 3 diş sarımsak, 1 adet küçük beyaz kuru soğan, çok az zeytinyağı ile pişirilir, sonra 1 adet limon sıkılır ve servise hazır hale getirilir

Akşam yemeğinde öğlen hazırladığımız çorba ve bunun yanında zeytinyağlı ıspanak yemeği tüketiyorsunuz 2 dilim kepek ekmeği tüketebilirsiniz.

20 Beğen