Hızlı Yağ Yakan Diyet

Hızlı Yağ Yakan Diyet

Hızlı Yağ Yakan Diyet

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte bir çok kişi pandemi sürecinde evde hızlı kilo verme, hızlı yağ yakan diyet listeleri araştırmaktadırlar. Sizlere bunu üzerine 3 günlük gibi bir kısa sürede detoks programı hazırladık.

Hızlı Yağ Yakma 

Hızlı yağ yakmanın en önemli 3 koşulu bulunmaktadır. Bunlardan birince olanı harcadığınız enerji miktarıdır. Ev de otururken ,işte çalışır iken spor yaparken yaptığınız her hareket sizlerin enerji harcamanızı sağlar aldığınız enerji miktarı harcadığınızdan az olur ise doğal olarak yağ yakmaya başlarsınız. Sabahları bol proteinli sağlam bir kahvaltı yapmanız günün geriye kalanı için oldukça önemli.

Kış aylarının gelmesiyle her gün mutlaka 1 bardak yeşil çay tüketmeniz ödem atmak ve yağ yakımı için oldukça önemli olacaktır.

Hızlı Yağ Yakan Kür

Hızlı yap yakan kür olarak sizlere 3 adet kür hazırladık bunlar kişiden kişiye farklılık gösterir fakat oldukça etkili kürlerdir.


Yeşil Çaylı Limonatalı Yağ yakan Kür 

Malzemeler;
2 bardak yeşil çay
1 adet limon kabuğu rendesi ya da kendisi olabilir.
2 limon suyu
taze nane yaprakları var ise tarçın çubuğu da ekleyebilirsiniz.

Hazırlanışı: Yeşil çay ile beraber limon kabuklarını ve nane yapraklarını demleyin. Sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra tüketin.

Kahve ve Hindistan Cevizi Yağı Kürü
Hindistan cevizi yağı yağ yakıcı özelliğe sahiptir bir çok kişi kahvesinde kullanmaktadır oldukça hoş bir aroma vermektedir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yağınızın kaliteli olmasıdır .

Malzemeler;

1 su bardağı kahve
1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı

Kahvenizin içine 1 tatlı kaşığı olarak ilave edip kullanabilirsiniz.

3 GÜNLÜK HIZLI YAĞ YAKICI DİYET 

3 Günlük olarak hazırlamış olduğumuz bu yakıcı bir diyet değil aslında bir detoks programıdır. Düzenli olarak uyguladığınızda mutlaka kilo kaybı sağlayacaksınız. Detoks programı oldukça zor görünmesine rağmen tamamen uyguladığınız ciddi anlamda kilo kaybı sağlamaktadır.

1.Gün Detoksu

Sabah uyandığınız da  aç karna olacak şekilde ılık bir suya limon karıştırarak tüketin. Kahvaltı öğle ve akşam yemeklerinde ise tamamen meyvelerden oluşan meyve salataları tüketin. Çok fazla açlık hissi duyarsanız kuruyemiş türleri yada protein içerikli çikolatalar tüketebilirsiniz.


2. Gün Detoksu
SABAH:
2 dilim kızarmış kepek ekmeği maydanoz ve roka ,2 ceviz ve 1 bardak olacak şekilde yeşil çay tüketin.
ÖĞLE: 2 adet haşlanmış yumurta, 1 porsiyon haşlama ıspanak yemeği,1 adet taze domates
AKŞAM: Izgara köfte,tavuk ya da biftek olabilir. Bol yeşillikli bir mevsim salata,1 akse yoğurt ,1 adet elma ve 2 bardak yeşil çay tüketin.

3.Gün Detoksu
Sabah: Kahvaltı olarak ananas ve yeşil elmadan oluşan bir meyve salatası tüketin. Öğle arasına kadar yeşil çay tüketebilirsiniz.
Öğle: mevsimine göre sebze çorbası tüketin.
Akşam: Öğlen hazırladığınız çorbayı ya da ıspanak yemeği tüketebilirsiniz. 2 dilim kepek ekmeği de kullanabilirsiniz.

3 gün boyunca detoks listemizi uyguladığınızda tartıya çıktığınızda gözle görülür bir fark göreceksiniz.

6 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir