Kilo Vermek İstiyorum

Kilo Vermek İstiyorum

Kilo Vermek İstiyorum

Değişen teknolojiyle beraber “kilo vermek istiyorum” kelimesini çok sık duyar olduk. Kilo vermek ile alakalı son yıllarda bir çok ürün diyet ve aklınıza gelebilecek daha bir çok şey ortaya çıkmış bulunmaktadır.Fakat sizler için Kilo vermek istiyorum sorunu cevaplamak için bunlardan gerçekten etkisi görebileceğiniz hızlı vermenize yarayacak bir  çok ipucu sizler için listeliyoruz.

1- Yemeklerden Önce Su İçin

Suyun tokluk hissi ve miğdenizi şişirdiği söylenmektedir. Doğru bir bilgidir yemeklerden önce tüketilen su metabolizmanızı harekete geçirip sindirim sisteminizin çalışmasını sağlar.Kalori ve yağ yakımlarınızı hızlandırdığı gibi daha az yemek yemenizin önüne geçer.

2- Kahve Tüketin

Kahve içmek yıllardır bir çok kişinin bildiği gibi kilo vermek istiyorum  sorusunun cevaplarından biri olabilir.Kahve içeriğindeki kafein sayesinde vücuduzun yağ yakımını hızlandırır.Tabi ki bu durum sadece sade kahveler için geçerlidir. Kahve içerisine atılan her şeker yada ek madde bu özelliğinin kaybetmesine neden olacaktır.

3- Yeşil Çay Tüketin

Yeşil çayın sağlığa bir çok katkısının bulunmasının yanında kilo ve yağ konusunda metabolizmanızı hızlandırır söz gelimi dışarıya çıkmanızı yardımcı olur ve bu sayede vücudunuzdaki ödem ve toksinleri atmanıza yardımcı olur.

4- Pul Biber Tüketin

Pul biber çok tüketilmediği takdirde metabolizmanızı hızlandırıcı bir özelliğe sahiptir.Bunun yanın sıra çok olmasada iştah azaltıcı bir etkisi de bulunmaktadır.

 

5- Yumurta Tüketin

Kahvaltıda mutlaka yumurta tüketin.İçerik olarak karbonhidrat bakımından oldukça zengin olan yumurta vücudunuzun tüm gereksinimlerini karşılayacaktır. Bunun dışında yumurta sizleri uzun süre tok tutacaktır. Yumurta tüketmekte zorlanan bir çok insan olduğu için bunun yerine aynı değerlere sahip başka besinler tüketilebilir.

6- Düzenli Uyuyun

Uyku kilo ve vücuduzun için oldukça önemli bir role sahiptir. Tüm saydıklarımızdan daha fazla role sahip olabilir.Düzensiz uyku obezite  kilo almanıza sebebiyet vermektedir.Bu sebeple 8 saat olarak uykunuzu düzenlemenizi önerebiliriz.

13 Beğen