Zayıflama Kemeri

Zayıflama Kemeri

Zayıflama Kemeri

Zayıflama Kemeri

Teknolojinin etkisiyle giderek tembelleşerek, fazla kiloların önüne geçemez olduk. Asansörleri, arabalar, hayatımızı kolaylaştıran robotlar, mutfak aletleri… Yoğun iş hayatı veya eğitim hayatı, spora vakit ayırmamıza engel oluyor. Dolayısıyla giderek artan ve hayat kalitemizi azaltan kilolardan kurtulmamız bir hayli zorlaşıyor. Teknoloji yüzünden geldiğimiz bu durumdan yine teknoloji sayesinde kurtulmamız artık mümkün.

Zayıflama kemeri; vücudun bel bölgesine bağlanan, hareketsiz bir şekilde yorulmadan, zahmetsizce, vakit kaybetmeden ve etkili bir şekilde zayıflamaya olanak sağlar. Ayrıca varis oluşumunu da önler ve önceden oluşmuş varisleri iyileştirmeye yardımcı olur. Piyasada 2 çeşit kemer mevcuttur ve yararları birbirine benzerdir.

Zayıflama Kemeri Çeşitleri

1-Titreşimli Kemer: Bu kemer, titreşim ile vücuda hareket kazandırarak yağ yakımını sağlar. Kemerden yayılan titreşim, uygulanan bölgedeki kasları çalıştırır. Bu sayede dolaşımınız hızlanır ve o bölgedeki yağların eritilmesine yardımcı olur.

2-Termal Sauna Kemer: Bu kemer, vücudu ısı yardımıyla terleterek yağ yakımını sağlar.

Eğer maksimum etki yaratma istiyorsanız, iki kemeri de alarak dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kemeri sadece bel bölgesinde değil vücudunuzun çeşitli bölgelerinde kullanabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz Bölgeler:

  • Basen
  • Kalça
  • Bacaklar
  • Bel
  • Göbek
  • Üst karın bölgesi
  • Baldırlar

Nasıl Uygulanır?

Günlük işlerinizi hallederken, kendinize dinlenmek için vakit ayırırken veya hobilerinizle ilgilenirken dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Günde 2 kez, 10 dakikadan kullanıma başlayıp daha sonra süreyi dilediğinizce arttırabilirsiniz.

 

14 Beğen