Zayıflama Kürleri

Zayıflama Kürleri

Zayıflama Kürleri

ZAYIFLAMAK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY

“Karpuz kabuğu denize düştü” milletin plajlara üşüşmesine beş kala herkes harıl harıl fazla kilolardan kurtulmak için diyet programlarını araştırmaya başladı. Yaz sıcaklarının gelmesiyle beraber bikini ya da mayo giyme isteğinde olan kadınlar fit vücutlarına kavuşmak için araştırmalarını hızlandırdı.

Sert diyetlere sadık kalmayanlar zayıflama kürleri sayesinde fazlalıklarından yavaş yavaş kurtulmaya başlarlar. Piyasada bulunan katkı maddeli zayıflama kürleri sağlığınıza kavuşmak isterken; yan etkileriyle sorunlar çıkmasına neden olabilir. Üstelik zayıflamak isterken bu kürlere dünyanın parasını vermek zorunda kalabilirsiniz. Sizi bu dertten kurtararak evde kolaylıkla yapabileceğiniz zayıflama kürlerinin tariflerini veriyoruz.

EVDE KOLAYLIKLA YAPABİLECEĞİNİZ ZAYIFLAMA KÜRLERİNİN TARİFLERİ

Hemen hemen herkesin mutfağında bulunan basit ürünlerle doğal ve sağlıklı zayıflama kürleri yapmanız çok kolay! Sadece birkaç malzemeyle onlarca kilodan lezzetli bir şekilde kurtulmak mümkün.

  • Lahana

Lahana sevenler buraya; oldukça kolay bu kür ile fazla kilolarınızda anında kurtulabilirsiniz. İhtiyacınız olan 4-5 lahana yaprağı ile 3 su bardağı su. Lahana yapraklarını 3 bardak sıcak suda 7-8 dakika kadar haşlayın. Ardından su ılık olduğunda süzerek için.

  • Yeşil çay- Maden Suyu- Limon

2 yemek kaşığı yeşil çayı yarım litre suda demleyin. Demlenen yeşil çayın soğumasından sonra içerisine 1 şişe maden suyunu ve yarım limonun suyunu ekleyin. 15 gün boyunca tükettiğinizde anında farkı hissedeceksiniz.

  • Zencefil- Salatalık- Nane-Limon

1 tatlı kaşığı nane, 1 yemek kaşığı limon suyu ve 1 yemek kaşığı suyu yarım litre suda demleyin. Soğumasını bekledikten sonra içerisine nane ekleyin. 1 hafta boyunca bu kürü uygulayın.

5 Beğen